30 listopada 2012

132. Zabieganie, książki i muzyka

Witam Was po tak długiej przerwie! Wiem, że blog jest ostatnio perfidnie olewany przez moją osobę... no ale sami wiecie jak to jest jak chce się zrobić dobrze kilka rzeczy na raz. W szkole jak w szkole jakoś leci a praktyki aż zadziwiające dobrze jak na razie;)


A tak poza szkołą to dalej czytam. Już udało mi się pochłonąć Trzy Oblicza Pożądania Megan Hart i Ciemniejsza Strona Greya E. L. James i wiem, że nie są to książki dosyć wysokich lotów ale czyta się je raz-dwa. Następna w kolejce czeka J. K. Rowling i jej najnowsza powieść Trafny Wybór. Już nie umiem się doczekać kiedy ją przeczytam,ale jak to u mnie teraz jest nie mam po prostu czasu. Nie chce się rozpraszać książką wiedząc, że mam bardzo dużo do nauki. Trzeba sobie obrać priorytety OBOWIĄZEK czy PRZYJEMNOŚĆ.

Z muzyką to dosyć kolorowo się u mnie robi. Słucham, słucham i nie przestaję. A od pewnego czasu jestem uzależniona od Die Antwoord... takiego czegoś dziwnego to już dawno nie słyszałam! (chyba od czasów Mindless Self Indulgence i kawałku Stupid MF) co nie oznacza, że mi się nie podoba. Lubie takie eksperymenty muzyczne.

Pod spodem umieszczam Wam okładki płyt, które zachwyciły mnie w tym roku oraz w nawiasach linki do moich ulubionych kawałków z tych oto krążków.


1. Die Antwoord TEN$ION (I FINK U FREEKY)
2. Azealia Banks 1991 (1991)
3. Gossip A JOYFUL NOISE (MOVE IN THE RIGHT DIRECTION)
4. Maria Peszek JEZUS MARIA PESZEK (PADAM)


ps. aaa dzisiaj są Andrzejki... ja akurat będę siedzieć w domu ale tym wszystkim, którzy wybierają się na wróżbiarskie zabawy życzę udanej imprezy i pomyślnych przepowiedni!

2 komentarze:

  1. Przeczytałaś juz Rowling? Bo świetna jest ta jej nowa książka, juz czytalam:D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jeszcze nie, bo dużo do szkoły teraz miałam ale jestem już na etapie czytania ;)

      Usuń