22 kwietnia 2013

147. Światowy Dzień Książki


Jak już pewnie zauważyliście ostatnio uzależniłam się od książek. Nie mam obranego jednego gatunku, ponieważ wg. mnie warto czytać wszystko, aby móc się wypowiadać na różne tematy. A najlepszą pomocą w rozwijaniu własnego JA są właśnie książki.

Wiem, że książki są drogie ale mam dla Was super informację. Z okazji Światowego Dnia Książki, który odbędzie się 23 kwietnia, Księgarnia Matras zorganizowała promocję na WSZYSTKIE (nieprzecenione) książki!!!


Wiem, że promocja trwa od 20 kwietnia ale nie miałam czasu i możliwości o poinformowaniu Was o tym. Jednak uważam, że warto jeszcze skorzystać dzisiaj i jutro, bo 25% to już nie są przelewki a konkretna kasa.

Kod Leonarda da Vinci 19,90 | Smolar. Piłkarz z charakterem 39,90 | Barwy pożądania 36,99 | Milczenie owiec 33,60 | Wiersze mojego dzieciństwa 9,99 | Druga wojna światowa 74,90


Sami widzicie po cenach książek, że za wszystko powinnam zapłacić 215,28 zł ale dzięki promocji zaoszczędziłam aż 53,82 zł co dało mi rachunek o wartości 161,46 zł.

I co nie warto skorzystać?

5 komentarzy:

 1. warto warto - planuję zakup kilku książek i już wiem gdzie pójdę w tym celu :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Super promocja i faktycznie warto skorzystać...Artur skorzystał, Artur zaoszczędził i Artur jest zadowolony :-D

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo dobra promocja, warto się przejść i znaleźć coś dla siebie! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No jest co kupować ;) i sobie oszczędziłam :) i mam :))Fajne że pomyśleli o promocji ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie sądziłam,że można się aż tak uzależnić od książek, aż sama się uzależniłam;p Stanowiły idealne zajęcie w czasie dluuuuugiej zimy. A promocja ciekawa .
  www.sandicious.blogspot.com ;-)

  OdpowiedzUsuń