29 sierpnia 2012

116. Ostatnie dni wakacji + Summertime Sadness

Wakacje już się kończą a w poniedziałek trzeba będzie iść do szkoły. Pewnie większość z Was będzie mieć w tygodniu tylko lekcje, ale u mnie będzie troszeczkę inaczej. Jeden dzień lekcje a pozostałe cztery dni z tygodnia szkolnego to będą praktyki w pracowniach rentgenowskich. Jestem ciekawa gdzie najpierw wyląduję i z jakimi osobami.

Hmmm... jakie mam nastawienie do tego nowego roku szkolnego? Raczej pozytywne ale stres jest, bo jakby nie było w czerwcu odbędzie się egzamin zawodowy, później intensywne szukanie pracy a dodatkowo chciałabym jeszcze iść na studia zaoczne (w końcu by się przydało te wyższe wykształcenie).

A ten ostatni tydzień próbuję wykorzystać tak, żeby później nie marudzić, że znowu z czymś nie zdążyłam przed rozpoczęciem roku szkolnego. Poniżej macie wynik takiego wykorzystywania czasu. Jeszcze w ten wolny czas próbuję pozbierać nowe zdjęcia i tematy na bloga. No i w końcu może coś napiszę odnośnie muzyki. Jeżeli ktoś czytał komentarze z poprzedniego wpisu to pewnie zauważył komentarz Anonimowego, że tutaj o modzie a nic o muzyce, a założenie bloga było inne.

A u Was jak z stresem przed rozpoczęciem szkoły? 
Jest w ogóle jest jakiś stres?
shirt - Diverse | jeans - Stradivarus | sneakers - Converse

pictures by Hania Słupik

A tak w ogóle to jestem zakochana w tej piosence;)

2 komentarze:

  1. szkoła to no stres, nie będzie tak źle ;)) jestem dobrej myśli :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja się jakoś nie stresuję z powodu szkoły :P Co ma być to będzie. :> Ten czas tak szybko mija, że już niedługo będzie po kolejnym roku szkolnym...
    Ogólnie muszę przyznać że prowadzisz fajnego bloga, świetne posty. Czekam na kolejne. :*

    frymod.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń