9 września 2011

44. Młody Mick Jagger?

Jak już wspominałam w poprzednim wpisie dzięki znajomym udało mi się nabyć brytyjskiego Vogue. Parę dni temu zobaczyłam go dwa razy droższego w moim rudzkim Empiku i jest tu mała, ale nawet bym powiedziała, że ważna różnica. Vogue w tym salonie nie posiada dodatku jakim jest VOGUE CATWALKING.
Uff... ja na szczęście mogę obejrzeć sobie na komputerze wszystkie pokazy i wytyczne w trendach na jesień-zima 2011/2012.

A teraz przejdźmy do sedna sprawy.
Przeglądając Vogue UK zauważyłam bardzo ciekawą jak dla mnie twarz. Na początku myślałam, że to sesja, w której modelka jest upodobniona do Mick'a Jegger'a. Ale nie! Ona po prostu ma taką twarz jak młody Mick Jagger.

Tą modelką jest 20-letnia Sojourner Morrel. Jej matka pochodzi z USA a ojciec z Wielkiej Brytanii; ona za to uczęszczała do szkół w Szwajcarii, Niemczech oraz w Nowym Jorku. Ta młoda dziewczyna jest bardzo utalentowaną osobą. Jej pasją jest malowanie, gra na skrzypcach oraz jeździectwo, w którym odnosi sukcesy.

A jeżeli chodzi o tą sesje w Vogue to jak dla mnie zdjęcia są dosyć dziwne, w dodatku ubrania przypominają mi szarą rzeczywistość Polski Ludowej i komunizmu panującego w tamtych czasach.


Polecam Wam zapoznanie się ze zdjęciami, które wykonał Daniel Jackson

 

6 komentarzy:

 1. Składnia mosz fatalna laska. Gramatyka się kłania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Drogi/a Anonimowy, może nie jestem wirtuozem języka polskiego ale przynajmniej piszę po polsku a nie w ubogiej gwarze, gdzie się miesza śląski z polskim. Albo wybiera się jedno albo drugie a nie takie byle jakie mieszanie.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlaczego tak się oszpecasz?

  OdpowiedzUsuń
 4. A nasz drogi ANONIM patrzy jak widzę bardzo jednotorowo i w Jego języku nie ma miejsca na nowoczesność?

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie karmcie głupiego trolla! Człowiek boi się w życiu codziennym z kimkolwiek skonfrontować to musi korzystać z dobrodziejstw Internetu, który daje mu anonimowość... Bezsensu jest w ogóle odpisywać na takie komentarze, które są jedynie oszczerstwami bez jakichkolwiek argumentacji... Serio Ania olej to:) nawet jak w jego/jej oczach masz takie zajebiste wady to sposób w jaki o nich pisze i wyraża swoje opinie jest wystarczającym powodem żeby uznać go za prostaka nie wartego Twojego czasu:)

  A i P.S. zajebisty makijaż masz na zdjęciu z notki 23.08:) tu też ładnie, ale tam lepiej:D

  OdpowiedzUsuń
 6. Błeee....ten Jagger, to paskudztwo. Wolałbym Ciebie widzieć w podkolanówkach. Masz śliczne nogi.

  OdpowiedzUsuń