4 września 2011

43. ZOO, brak makijażu i Vogue UK


fot. Kuba 
Znowu długo mnie to nie było i nie mogłam także dać wpisu dotyczącego rozpoczęcie nowego roku szkolnego, którego tak bardzo nie mogłam się doczekać. Ale za to dzisiaj mam do opisania sobotnie wydarzenie.

Dowiedziawszy się, że moi znajomi wrócili z Londynu wraz z magazynem, na którego punkcie dostałam bzika, wybiegłam bez makijażu po odebranie tego mojego Vogue UK. I co z tego, że mogłam odstraszać moją bardzo piegowatą twarzą, najważniejsze było wtedy mieć już w rękach tą gazetę.

Później poszłam opiekować się Mefi (kotka, którą razem z <3 znaleźliśmy 1 września i to on przygarną ją do siebie). Potem jeszcze tylko była wizyta w chorzowskim ZOO z najlepszą ekipą pod Słońcem.

fot. KubaPrawdopodobnie przy następnym wpisie spróbuję coś napisać o brytyjskim Vogue i o pewnej modelce, która zainteresowała mnie swoją "dziwną" urodą (na zdjęciu u góry akurat widać, że przeglądam zdjęcia z jej osobą).


No i informacja dla osób, które nie są zadowolone
z rozpoczęcia szkoły. Pozostało tylko 299 dni do wakacji!


Pozdrawiam

4 komentarze:

  1. cieszę się, że ja mam jeszcze niecały miesiąc wakacji :) zazdroszczę torby z TAKK, chciałem pochytać, ale mi się nie udało :P zadowoliłem się przypinkami, haha.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciebie to i najlepszy makijaż nie poradzi pomóc.

    OdpowiedzUsuń
  3. Drogi ANONIMIE!!! tylko ktoś mający problem ze swoją osobą oraz wiele kompleksów krytykuje w ten sposób innych

    OdpowiedzUsuń