23 sierpnia 2011

41. Nowy kolor, tunele i Vogue Deutsch

Jedno zdjęcie a zawiera cały tytuł tego wpisu. Zawsze marzyłam być ruda ale jednak to nie to i powróciłam do koloru jaki podobno pasuje do mojej karnacji i stylu.

Jeśli chodzi o tunele to już jest moje czwarte podejście. Obecnie mam już plugi o średnicy 6 mm a dążę do osiągnięcia takich jakie kiedyś miałam czyli 10 mm. Dzisiaj prawdopodobnie rozszerzę ucho do 8 mm. Dla niektórych może to być przerażające jak można sobie robić w uszach takie wielkie dziury, ale dla mnie to jest coś takiego jak sprawianie sobie nowych kolczyków tylko że przy większym bólu, który może jest ogromny jak się robi to pierwszy raz i bez jakiejkolwiek wiedzy na temat rozciągania uszu. Dlatego każdej osobie która pierwszy raz by to robiła a nie wie co i jak to polecałabym wizytę w studiu piercing'u. Aha i najważniejsze!!! Jeżeli któs robi sobie tunele ale wie, że w przyszłości będzie chciał je wyciągnąć np. bo wymaga tego praca; a nie chce mieć potem takich wiszących dziur to radzę aby rozciąganie robić stopniowo od powiedzmy 2 mm powiększając o kolejne 2. I to tyle jeśli chodzi o tunele, a i tak jeszcze pewnie zobaczycie je z bliska.

No i teraz coś o Vogue Deutsch. Ostatnio zamarzyło mi się oglądanie Vogue i może dobrze, że u nas on nie wychodzi bo znając życie mogłoby to tylko zniszczyć ten magazyn. Jakiś czas temu jak już pokazywałam kolega przywiózł mi z Francji tamtejsze wydanie, którym byłam zachwycona, ale pare dni temu chrzestna, która mieszka w Niemczech posłała mi niemieckie wydanie i mnie zamurowało, że Niemcy mogą zrobić coś lepiej niż Francuzi. Może jest to też zasługą formatu Vogue Deutsch, bo jest troszeczkę mniejszy ale i grubszy i lepiej wg. mnie zostały dobrane fotografie.
Vogue Paris składał się przeważnie z reklam biżuterii i eksponowaniu erotyzmu w fotografiach ale w taki sposób, że nawet nie trzeba było się niczego domyślać, bo wszystko było widoczne. natomiast Vogue Deutsch skupia uwagę na ubraniach i pięknych fotografiach dotyczących także przyrody i tego co nas otacza.

Czy ktoś może rozumie o co chodzi z tymi okładkami, które za bardzo się inspirują?

fot. Miles Aldridge
fot. Marcus Piggott, Mert Alas


Pozdrawiam
Jeszcze tylko 8 dni do szkoły! 

7 komentarzy:

 1. Mnie też kiedyś strasznie kusiły tunele ale ten czas minął. Podziwiam ludzi którzy się na nie decydują ;)
  A co do notki to najbardziej mnie przeraziło to ostatnie zdanie na czerwono :O
  Proszę nie przypominaj!!! :D:D
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. ja dalej marzę o tym żeby mieć rude włosy;]
  zapraszam do mnie na mały konkurs;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie trochę przerażają tunele.
  Ślicznie wyglądasz na zdjęciu :)
  A.

  OdpowiedzUsuń
 4. thank you for visit me, and appreciate my blog. If you like it, please follow me, if you can! for me it’s important!
  i like yours very much!
  i wait for you!
  KISSES
  Miriamstella ( from Italy)

  http://isfashionmypassion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. ja właśnie walczę z rozpychaczem :P mam ten najmniejszy a i tak ciężko jest z włożeniem go ;<

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba muszę powiedziec tacie, zeby przywiózł mi VOGUE'a z Niemczech;p

  OdpowiedzUsuń
 7. tunel to Ty mosz chyba od ucha, do ucha. Zero mózgu yno przeciąg.

  OdpowiedzUsuń