26 grudnia 2012

134. Bez świątecznego przytupu


"Święta, święta i po świętach..." (wreszcie) chciałoby się krzyknąć! Specjalnie nie umieszczałam tutaj świątecznych życzeń z słodkimi zdjęciami przedstawiającymi przygotowania składające się z przesiadywania w kuchni lub pakowania wymyślnie prezentów.

Cały tydzień przedświąteczny właściwie przepracowałam... Tak pracuję dodatkowo! Nie chwaliłam się tym na blogu, ponieważ nie chciałam zapeszać jak zazwyczaj było z poprzednimi etatami. Ale skoro już minął prawie miesiąc to mogę przynajmniej o tym wspomnieć. Właściwie ciesze się, że już jest po świętach, bo jutro idę do pracy i tam mogę być w stu procentach sobą.

A w poniedziałek odbędzie się pożegnanie roku 2012 co dla mnie będzie czymś całkowicie nowym, gdyż wybieram się na Zabawę Sylwestrową a przyznam się, że nigdy nie byłam na takiej zorganizowanej imprezie. Jakoś się tym nie jarałam i prawie każdy Sylwester wyglądał tak samo: piżama + łóżko + TV. Ale niech będzie! Zobaczę co takiego jest w świętowaniu tego, że jest się rok starszym.


Ale, żeby nie było smętnie to także pochwale się tym co w tym roku dostałam pod choinkę:
1. Kalendarz na rok 2013, który w nadchodzącym roku bardzo mi się przyda ze względu na moje zabieganie związane z pracą, szkołą i praktykami.
2. Przepisy nie za trudne i w sam raz na doskonalenie zabaw w kuchni pod nieobecnością rodziców w domu.
3. Książka Agnieszki Chylińskiej, która schodzi z półek jak ciepłe bułeczki i także trafiła do mnie. Może i jest dla dzieci ale ja też jakby nie było jestem dużą dziewczynką;)

W ogóle ludzie zazwyczaj robią sobie postanowienia na Nowy Rok i ja także zrobiłam swoją listę tego co chce zrobić, ale troszkę inaczej... Bo moja lista nie zawiera w sobie punktów typu "schudnę 10 kg" lecz jest to zbiór tytułów książek, które mam ochotę nabyć i jakby nie było także przeczytać. Oj, troszkę tego jest;)

5 komentarzy:

 1. kiedyś bardzo chciałam dostać Mikołajka, by wracać do niego w złych i cięzkich chwilach ;d

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa lista książek na nowy rok, znacznie pokrywa się z pozycjami, które mnie również interesują :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubisz muzykę?!
  ZAPRASZAM na gebels-music.blogspot.com
  moje własne wstawki.
  Jeżeli masz czas przesłuchaj szybko i oceń..
  Bo potrzebuję opinii...
  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 4. trzymamy kciuki za przeczytanie wszystkich pozycji :) i zapraszamy do nas!

  OdpowiedzUsuń
 5. Happy New Year!
  X, Ancia
  overdivity-fashion.blogspot.com
  If you like my blog and follow GFC, FB or other social media, leave a comment and I'll make sure to follow back :)

  OdpowiedzUsuń