8 stycznia 2012

65. Alexander Wang - Pre-Fall 2012

Jeszcze nie zaczęła się wiosna a już możemy oglądać kolekcję na wczesną jesień, którą zaprojektował Alexander Wang. Jak to przeważnie bywa w jego kolekcjach damskich dużo nawiązań jest do mody męskiej. Nie ma tutaj przepychu, widzimy kanty w spodniach, proste a nawet bardzo proste kroje. Ale jest minus tej kolekcji. Kobiety o figurze nieandrogenicznej, nie mogłyby założyć jego ubrań. A to ze względu połączeń skóry z plisami, które nadają obfitości figurze. Ja nosząc ubrania w rozmiarze 38 wyglądałabym w tym jakbym miała rozmiar 42/44. Nawet dieta cud nie pomoże ale pomarzyć o takiej figurze jaką mają tu modelki i o prezentowanych kolekcjach można.

ENGLISH: Have not yet begun to spring and already we can see a collection of pre-fall, which was designed by Alexander Wang. As it usually happens in women's collections is a lot of references to men's fashion. There is no glamor here, we see corners in his pants, simple and even very simple cuts. But this collection is a minus. Women with no androgynous in figure, could not wear his clothes. And this is because the skin connections of ruffles, which are abundant in figure. I am wearing clothes in size 38 could look at this as if I had a size 42/44. Even a miracle diet, you can not help but dream of such a in figure which are here presented models and collections.Alexander Wang - Pre-Fall 20129 komentarzy:

 1. wydaje mi się że modelki powinny mieć rozmiar taki jak kolekcja ...

  OdpowiedzUsuń
 2. ciuchy z 2 zdjęcia jak dla mnie najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. i jak go nie kochać :)
  obserwujemy! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. jak ty mosz rozmiar 38 to jo jestech święta :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe czy te modelki żyją, czy jedzą.

  Ale tak serio, to te kreacje nie powalają. Jednak odnosząc się do pierwszego zdania to myślę że te ciuchy lepiej by wyglądały nie tylko w plenerze ale i na naturalnym ciele. I nie zgodzę się że one pogrubiają. Owszem jeżeli obranie wisi na wieszaku to nadaje objętości. Jednak gdyby było naprężone uwydatniło by kształt.

  OdpowiedzUsuń
 6. Boska kolekcja i może nawet w coś bym się wbiła :D Uwielbiam takie ciuchy <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Na modelkach zawsze wszystko wygląda dobrze. Osobiście boje się rzeczy, które pogrubiają...

  OdpowiedzUsuń